Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Blog Kategorileri

Blog Arama

Pişmaniye ve Saray Helvası Tadını Denediniz Mi?

Pişmaniye ve Saray Helvası Tadını Denediniz Mi?

Pişmaniye kültürümüzde oldukça çok sevilen ve tüketilmekte olan tatlı türlerinden biridir. Yemesi zor ama keyifli olan   pişmaniye   lezzet açısından oldukça güzel ve yedikçe yedirten türdendir. Pişmaniye tüketmeyi seven insanlar için ne kadar alacaklarına bağlı olarak paketlemeler yapılmaktadır. Ayrıca pişmaniye sadece tek çeşit değil birden çok çeşitte üretilmektedir. Bu çeşitler   çikolata kaplı pişmaniye   , fındıklı pişmaniye, sade, fıstıklı, karışık tel pişmaniye, kakaolu top pişmaniye, vanilyalı rulo pişmaniye olarak ayrılmaktadır. 

Devamını Oku
15.08.2022
Türk Kahvesi Sevenler Buraya

Türk Kahvesi Sevenler Buraya

Kırk yıllık hatırıyla bilinen Türk kahvesi   sabah, öğle, akşam her an tüketilebilmektedir. Türk kahvesinin kendine has olan tadı ve kokusu asırlardır kültürümüzde yer almakta ve gerçekten insanları cezp etmektedir. Ayrıca bazı aromalarla yumuşatılarak da yapılan ve tüketilen kahveler sert içimden hoşlanmayanlar için oldukça güzel bir fırsat.   Türk kahvesi   sağlıklı olması ve faydalarından dolayı da çoğu insan tarafından tüketilmektedir. Türk kahvesini sevenler   Hacı Mustafa Han   ile   Türk kahvesi   ihtiyacını giderebilir ve temin edebilmektedir. 

Devamını Oku
13.08.2022
Kaymak Şekeri

Kaymak Şekeri

Afyon kaymak şekeri , doğal   atıştırmalık   arayanlara hitap eder. Afyonkarahisar çayırlarında otlanmış mandalar, bol yağlı süt verir. Manda sütünün kaynatılmasıyla, yüzeyde kalın bir tabaka oluşur. Sütün zengin kaymağı teknolojik yöntemlerle işlenir. Yabancı madde karışmasını veya bakteri üremesini engellemek için, otomasyonlar kullanılır.   Hacı Mustafa Han   kalitesiyle üretilmiş şekerlemeler kıvam, tat, renk, lezzet bakımından iddialıdır. 

Devamını Oku
11.08.2022
Hacı Mustafa Çifte Kavrulmuş Lokumlar

Hacı Mustafa Çifte Kavrulmuş Lokumlar

Hacı Mustafa çifte kavrulmuş doğumlar   ile üne kavuşmuş bir yerdir. Birbirinden lezzetli ve aynı zamanda görsel olarak da güzel görüntüye sahip olan lezzetler burada mevcuttur.   Lokum   birçok kişi tarafından sevilerek tüketilen bir yiyecektir. Çok fazla türü mevcuttur ve her birinin lezzeti de malzemesine göre farklı olmaktadır.   Çifte kavrulmuş lokum   birçok kişinin beğendiği ve tercih ettiği bir lokum türüdür. Lokumları titiz bir şekilde yapar ve lezzetli olarak sizlere taze bir şekilde satışa sunarız.   Antep fıstıklı lokum   ise hem lezzetlidir hem de renkli olduğu için görsel yönden zengin olarak bilinir. Hem görsel açıdan zengin hem de lezzetli bir lokum türü arıyorsanız   Hacı Mustafa Han   da bu lokum türlerini bulabilirsiniz.

Devamını Oku
10.08.2022
TÜRK KAHVESİ ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

TÜRK KAHVESİ ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

Afyonkarahisar’da ortaya çıkan markamız Hacı Mustafa Han, 1954 yılından beri sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Türk kahvesi çeşitleri   ve fiyatları olarak firmamız sizlere en uygun ve kaliteli ürünleri sunmaktadır. Firmamız sevdikleriniz ile sohbet ederken masanızda yer almaktan gurur duymaktadır.

Devamını Oku
08.08.2022
OLMAZSA OLMAZ BİR İÇECEK: TÜRK KAHVESİ

OLMAZSA OLMAZ BİR İÇECEK: TÜRK KAHVESİ

Türk kahvesi   sevmeyen var mıdır? Aslında sanmıyoruz. Herkesin severek yudumladığı bir klasiktir   Türk kahvesi . Doya doya içe çekilen kokusu, fincanın dibinde birikmiş telvesi ile   Türk kahvesi   Türk içecekleri arasında olmazsa olmaz bir lezzettir. Osmanlılardan günümüze kadar gelmiş ve varlığı her zaman devam edecek olan   Türk kahvesi   sağlık için de içilmesi gereken içeceklerden biridir. Esasında   Türk kahvesi   pişirme metodu olarak farklı olduğundan dolayı bu ismi almıştır.

Devamını Oku
06.08.2022
KLASİK BİR LEZZET KAYMAK ŞEKERİ

KLASİK BİR LEZZET KAYMAK ŞEKERİ

Kaymak şekeri, Afyon’a özgü bir tatlı ve kaymak türüdür. Yolu Afyon’a düşen ya da buradan geçen herkes hediyelik olarak   kaymak şekeri   mutlaka almaktadır. Bembeyaz görüntüsü, hoş kokusu ve lezzeti ile pek çok kişinin severek tükettiği   kaymak şekeri   satışı ülkenin her yerinde yapılmaktadır.   Kaymak şekeri   yapılışı da oldukça kolaydır. Her ne kadar lokuma benzese ve andırsa da   kaymak şekeri   ismi gibi yalnızca kaymak ve şekerden hazırlanır. Afyon kaymağının ününü bilmeyen yoktur. Bu yoğun lezzetin şeker ile buluşmasında oluşturulan bu şahane lezzeti birçok tatlıcıda ya da markette bulmak mümkündür.

Devamını Oku
05.08.2022
BİR TÜRK KLASİK LEZZETİ PİŞMANİYE

BİR TÜRK KLASİK LEZZETİ PİŞMANİYE

Pişmaniye bir çeşit helvadır. Bir diğer adı tel helva olan pişmaniye, Türk tatlıları arasında en fazla hediyelik olarak verilen tatlıların başında gelir. Hem hafif hem de oldukça lezzetli olan   pişmaniye,   beyaz şeker, buğday unu, tereyağ ve margarin ile hazırlanır. Pişirmesi uğraş gerektiren bir tatlı olan   pişmaniye,   çeşitleri ile pek çok markette ya da tatlıcıda bulunmaktadır. 

Devamını Oku
03.08.2022
AĞIZLARI SULANDIRAN BİR KLASİK: BAKLAVA

AĞIZLARI SULANDIRAN BİR KLASİK: BAKLAVA

Baklava , Türk tatlıları arasındaki en klasik lezzetlerden biridir. Türk baklavası dendiği zaman tüm dünya hangi tatlıdan bahsedildiğini çok iyi bilir. Her on kişiden 9’unun baklava sevdiği göz önünde bulundurulduğunda bu tatlının Türk klasik tatlıları arasında akla gelen ilk tatlı olduğunu söyleyebiliriz. Hamur tatlıları arasında kendisine ciddi bir yer edinmiş olan   baklava , her damağa uygun çeşitleri ile vitrinleri süslemektedir. İşin en güzel yanı, belirli bir   baklava   almak için uğranılan tatlıcılardan birkaç farklı   baklava   alınıp çıkılır. Bu da baklavanın tatlılar içerisindeki yerini ciddi bir şekilde göstermektedir.

Devamını Oku
02.08.2022
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.