Sepete başarıyla eklendi.
300 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo
Teslimat Ülkesi
MENÜ

BLOG

KAYMAK ŞEKERİ İLE NE YAPILIR?

27 Eylül 2022

Kaymak şekeri Afyon’a özgü bir şekerleme türüdür. Peynirimsi kıvamda olan bu kaymak ile kahve yanına veya atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Afyon kaymak şekeri aynı zamanda kaymak ezmesi olarak da bilinir. Kahvaltılarda kullanılan kaymaklarla karıştırılmamalıdır. Bu ürün yoğun tat içeren ve atıştırmalık olarak tüketilen bir şekerleme türüdür.

MANDA KAYMAKLI LOKUM LEZZETİ HACI MUSTAFA HAN’DA

24 Eylül 2022

Manda kaymaklı lokum süt ve süt ürünleri kullanılarak üretilen sevilen bir lokum çeşidi. Damaklar da tat bırakan enfes lezzeti ile sağlıklı bir lokum tüketmek istemeniz normal. Organik ürünler kullanılarak hazırlanan kaymaklı lokum ile bu isteğinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Pastörize inek ve manda sütü kremasından oluşan bu lokum lokum çeşitleri arasında sıklıkla tercih edilen lezzetlerden diyebiliriz. Manda kaymaklı lokum kalori açısından bir adet 56 kalori olarak değerlendirilir. Hindistan cevizi ile süslenen ve lezzeti ile büyüleyen bu lokumu hediyelik olarak da tercih edebilirsiniz. Hacı Mustafa Han olarak diğer tüm lokum çeşitlerimize ilgili kategorilerimizden ulaşabilirsiniz. Bir veya birden fazla seçenek ile sipariş verebileceğiniz gibi farklı tatları da deneyimleyebilirsiniz. 

LEZZETİYLE BAŞINIZI DÖNDÜRECEK NARLI LOKUM

23 Eylül 2022

Lokum çeşitleri günümüzde birçok üründen üretilerek tüketici ile buluşuyor. Lokumun geçmişe dayalı tarihine sadık kalarak üretilen çeşitler damağınızda tat bırakacak. Bu lokumlardan biri de narlı lokum olarak beğenilerinize sunuluyor. Kurutulmuş zereşk, nar ve antep fıstığının buluştuğu bu enfes türk lokumu ile ağzınızı tatlandırabilirsiniz. Fıstıklı lokum ile nar tanelerinin buluşması sonucu ortaya çıkan bu ürünle hediyelik lokum olarak da en iyi seçimi yapabilirsiniz. En güzel sohbetlerde ve bayramlarda kahvenin yanında servis edebileceğiniz harika bir lezzet olan bu lokumun bağımlısı olabilirsiniz. Hacı Mustafa Han olarak daima türk lokumunun o enfes lezzetini unutturmadan enfes lezzetler ortaya çıkarıyoruz. Sizler de hemen zereşk, nar ve fıstığın harika bir lokuma nasıl dönüşebileceğini deneyimleyebilirsiniz. 

KAYMAK ŞEKERİ NASIL YENİR?

22 Eylül 2022

Hacı Mustafa Han ürünleri ve birbirinden özel lezzetleri ile herkesin severek tüketebileceği ürünleri en özel şekilde bir araya getirmektedir. Afyon kaymak şekeri bilinen türlerinden farklı olarak kahvaltı öğünü için değil kahve yanlarında ya da tatlı arzusu çekildiği noktalarda tercih edilebilecek bir lezzete sahip olmaktadır.

AFYON LOKUMU VE FİYATI

21 Eylül 2022

Kaymaklı lokum sevenler için afyonun kendine özgü lokumu her zaman ilgi görmekte ve bu lezzet herkes için bağımlılık yaratacak bir lezzete sahip olmaktadır. Afyon kaymaklı lokum lezzeti ile tercih edilmekte ve hem şehiriçi hem de şehirlerarası gezecek kişiler için en özel hediyelik ürün kalitesine sahiptir. 

HACI MUSTAFA HAN BAKLAVA ÇEŞİTLERİNDEN FISTIK SARMA

19 Eylül 2022

Fıstık sarma tüm baklava çeşitleri içerisinde en özel lezzetlere sahip olmakta ve hem görseli hem de lezzeti ile herkes tarafından tercih edilmektedir. Fıstık sarma baklava fiyatı için en uygun fiyatlar sunulmakta ve bu lezzet her ana eşlik edebilecek ürün ve lezzet kalitesine sahip olmaktadır. Fıstık sarma kilosu için uygun fiyatlı seçenekler bir araya gelmekte ve tüm ücretler genel olarak her bütçeye uygun olabilecek fiyat seçenekleri ile kişilere sunulmaktadır. Fıstık sarma fiyat seçenekleri ile tercih edildiği şekilde uygun olacak şekilde kişiler için avantaj oluşturmaktadır. Her zaman tercih edilecek olan birbirinden farklı lezzetler en uygun hali ile tüm kişilere kısa süre içerisinde sunulmaya devam edilecektir.

CEZERYE VE FAYDALARI

17 Eylül 2022

Tüketilen ve lezzetinin yanında merak edilen cezerye faydaları oldukça fazla olup herkesin sıklıkla tercih etmesi gereken özelliklere sahip olması yönü ile tercih edilmektedir. Herkesin bütçesine uygun ve tüketimini kolaylaştıran cezerye fiyatları her bütçe için tercih edilebilecek birbirinden farklı ürünler ile kişilere sunulmaktadır. İsteğe bağlı olacak şekilde cezerye çeşitleri fıstıklı, cevizli ya da sade olacak şekilde hazırlanmakta ve Mersin içerisinde oldukça fazla ilgi gören bölgeye özgü bir lezzet sunmaktadır. Cezerye içindekiler sağlığa faydalı ve havuç özünden yapılarak tüketimini herkes için uygun hale getirmektedir. Yüksek vitamin ve mineral değerine sahip olan bu ürünün tüketimi her yaş için uygun olmakta ve sağlık açısından faydası bulunan bu besinlerin günlük tüketiminde sınırlı oranda tüketime özen göstermek önemli olmaktadır.

LOKUM ÇEŞİTLERİ NELERDİR? KALORİ ORANLARI NEDİR?

16 Eylül 2022

Hacı mustafa han tüm ürünlerini en özel en kaliteli malzemeden hazır hale getirerek tercih edilen sonuçları kısa sürede bir araya getirmektedir. Lokum çeşitleri tercih edilebilecek tüm farklı lezzetleri ile bir araya gelmekte ve bu lezzetler özel olarak hazırlanmaktadır. Lokum kalori oranları ve düşük kalori hesabına sahip olmakta ve kişilerin tercih ettikleri şekilde güvenli bir biçimde ürünleri tüketmeleri sağlanmaya devam etmektedir. Tüm ürünler en özel hali ile hazırlanmakta ve lokum fiyatları için bütçeye uygun oranların belirlenmesi her zaman mümkün olabilmektedir. Kaliteli ve lezzetli ürünlere her zaman sahip olmak mümkün olmaktadır.

TÜRKİYE’DEKİ KAHVE KÜLTÜRÜ

14 Eylül 2022

Kahvenin Türkiye'den önce Arap Yarımadası, Mısır ve Hindistan'a yayıldığını biliyoruz. Kahve, Arapça "kahwa" kelimesinden geliyor. Sözcüğün Habeşistan'da kahvenin üretildiği Kaffa bölgesinden alındığına inanılıyor. Geçmişte, ekmek üzerine sürülerek yenen bir macun oluşturmak için dövülüp toz haline getirildi. Kahvenin Türkiye'ye ilk kez 1555 yılında Hükm ve Şems adlı iki Suriyeli tarafından tanıtıldığı söylenmektedir. Diğer kaynaklarda ise Kanuni Sultan Süleyman döneminde (1520-1566) Habeş valisi Özdemir Paşa tarafından taşındığı belirtilmektedir. Böylece Türkiye’de kahve kültürü bu şekilde başlamıştır.

LOKUM NASIL YAPILIR?

13 Eylül 2022

Lokum çeşitleri yemek kültürümüz için son derece değerlidir. Türk lezzetleri sadece ülkemizde değil tüm dünyada yüksek bir üne sahiptir.  Avrupa'nın pasta ustaları, Türk tarifleri üzerine yapılan yoğun araştırmalara rağmen Türk mutfağına yakın bir ürün üretemediler.  Günümüzde bilinen tarifler ile evde kendi lokumunuzu da yapabiliyorsunuz. Örneğin Fıstıklı Lokum, Güllü Lokum veya Afyon Lokum evde hazırlanabilir. Elbette evde hazırladığınız lezzetli Türk yemeklerinin çeşitleri, profesyonel bir usta tarafından hazırlananlarla aynı olmayacaktır.

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.