Sepete başarıyla eklendi.
150 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo
Teslimat Ülkesi
MENÜ
Teslimat ve Gönderim Koşulları

Siparişleriniz 1-2 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Perşembe saat:15.00 dan sonra ve Cuma günleri verilen siparişleriniz, haftasonu kargo teslimatında sıkıntılar yaşandığı için pazartesi günü kargoya verilecektir. Hafta sonu kargoda bekleme olabilmekte ve ürün bozulmaktadır. Bu yüzden hafta sonu siparişlerinin kargolanması, pazartesi günü yapılmaktadır. Teslimatı 2 gün sürecek illere gönderimler ise cumrtasi gününden kargoya verilir ve pazartesi günü teslim edilir.

Eğer siparişiniz aciliyet gerektiriyorsa ve cumartesi günü siparişinizi ben kendim kargo şubesinden teslim alırım derseniz, bizimle telefon ile (0539 777 4600) irtibata geçmenizi rica ederiz.

Not: Cumartesi günleri kargo firmaları saat 13.00'a açıktır. (Yarım gün mesai)

 

Adrese teslimatta tüm kargolar Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo aracılığıyla ile sizlere teslim edilmektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak veya anlaşmalı kargo şirketimizin sitesinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. İhtiyaç halinde 0539 777 46 00 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimiz ’den destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında adresinizde bulunmanız gerekmektedir. Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü içerisinde ilgili kargo şubesinden ürününüzü teslim alabilirsiniz. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.