Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

hacimustafahan-kargo-gonderim-1.jpg (40 KB)

ÇİKOLATA İLE KURUYEMİŞİN EŞSİZ BULUŞMASI: DRAJE

Draje, çikolata ile kuruyemişin buluşmasının ortaya çıkardığı eşsiz bir tattır. Çikolata tutkunlarının vazgeçemediği bu küçük atıştırmalıklar, hediye paketlerinin de vazgeçilmez unsurlarından biri olarak dikkat çekmektedir. Draje çikolata çeşitleri, dışı renkli, altında çikolata kaplaması ve merkezinde de kuruyemiş ve meyve kurusu çeşitlerinin yer aldığı özel ürünler olarak dikkat çekmektedir. Tek seferde birden fazla tat almayı sağlayan meyveli draje, yuvarlak ve köşeli olarak hazırlanmaktadır. Ancak, en çok ilgi çeken ise çakıl taşları çikolata olmaktadır. 

Draje Çikolata Hazırlanırken Kullanılan Kuruyemişler Kaliteli Olmalıdır

Draje çikolata, ancak içindeki kuruyemişin kalitesi ölçüsünde eşsizdir. Bu nedenle özel harmanı ile kaplanan kuruyemişin özel olarak seçilmesi gerekmektedir. Draje yapımında kullanılan başlıca kuruyemişler Antep fıstığı, badem ve fındık olarak ön plana çıkmaktadır. Draje çikolata hazırlanmasında kullanılan kuruyemişe yeteri özen gösterilmemesi ve kaliteli ürünlerden seçim yapılmaması, ürünün kalitesini de doğrudan etkileyebilecektir. Meyveli draje için de aynı durum geçerlidir. Burada kullanılan meyvelerin özenle seçilmiş olması gerekmektedir. Meyveli draje tüketilirken tatsız bir durum ile karşılaşmamak için titizlikle seçilen ve kurutulan ürünler kullanılmalıdır. Aksi halde meyveli draje keyfi kabusa dönüşebilmektedir. Bunların dışında draje üzerine kaplanan renkli bölümün aroması da önemlidir.

Bu aromanın sağlanabilmesi için kahve çekirdeği, nar, limon, vanilya gibi tatlar kullanılmaktadır. Bu kaplama, kuruyemiş ve çikolatanın tadını tamamlamakta, daha fazla keyif veren bir gıda olmasını sağlamaktadır. Özellikle küçük çocuklar
çakıl taşları çikolata ürünlerine bayılmaktadır. Onlar için fazla tüketim sorun yaratabildiği için küçük miktarlarla üretilen çakıl taşları çikolata ideal bir atıştırmalık olmaktadır. Bunun için draje çikolata biçilmiş kaftandır. Birkaç tane küçük atıştırmalık, onların ihtiyaçlarını gidermeye yetecektir. Draje çeşitleri hazırlamak ayrı bir titizlik gerektirmektedir. Özel olarak seçilen kuruyemişler hazırlandıktan sonra önce üzerleri kaliteli çikolata ile kaplanmakta, ardından da lezzet kervanı üst kaplama ile tamamlanmaktadır.

Draje Çikolata Eşssiz Bir Tat

Çikolata tüketimi uzun yıllardan beri devam eden bir alışkanlık olarak dikkat çekmektedir. Ortaya çıktığı ilk andan itibaren insanları kendisine hayran bırakan bu özel tat, gelişen teknoloji sayesinde sektördeki yerini hızla büyütmüş, tüm dünyanın vazgeçemediği bir lezzet haline gelmiştir. Draje çeşitleri, bu özel ürün arasında ayrı bir yere sahip üretimlerden biridir. Küçük olması en büyük artısı olan bu ürün, hemen hemen her yerde ve ortamda rahatlıkla tüketilebilen özel bir atıştırmalıktır. Çay ve kahve yanında misafirlere ikram edilen bu küçük ancak özel tat, sohbetlerin de daha da tatlanmasına imkan vermektedir. Zaman zaman kahve yanında küçük lokumların da ikram edildiği görülmektedir. Ancak, çay ya da kahvenin yanına en çok yakışan draje çeşitleri olmaktadır. Özellikle kahve yanında ikram edilen bu küçük atıştırmalıklar, kahvenin tüketilmesinin ardından ağızda oluşan acı tadın yerini tatlı bir dokunuşa bırakmasını sağlaması açısından da tercih edilmektedir.

Draje Çikolata Hediye Çikolata Paketlerinin Değişmez Tadıdır

Draje çeşitleri, hediye paketlerinin de değişmez renklerinden biridir. En özel anlarınızda yanınızda olan bu hediye paketlerinin farklı türlerle harmanlanarak hazırlanması önemlidir. Bu türlerin arasına serpiştirilen renkli küçük atıştırmalıklar, hem paketin albenisini artırmakta, hem de hediye olarak götürülen dostların ya da arkadaşların ağızlarını tatlandırmaktadır. Ancak, burada dikkat edilmesi gereken hediye paketinin hangi amaç için hazırlandığı olmalıdır. Rutin arkadaş ziyareti ya da yeni açılan bir işyerine hayırlı olsun demek için götürülen hediye paketleri ile kız istemeye giderken hazırlatılan paketin aynı olmaması gerekmektedir. En özel anlardan biri olan kız isteme töreni için hazırlanan hediye paketinin özel olması kaçınılmazdır. Siz de draje almak istiyor, ancak güvenilir bir marka arıyorsanız, Hacı Mustafa Han en doğru seçim olacaktır. Hacı Mustafa Han, uzun yılların getirdiği tecrübe ve güven ile tüketicilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.