Sepete başarıyla eklendi.
250 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo
Teslimat Ülkesi
MENÜ
Hacı Mustafa Han

Afyon Kaymak Şekeri 400g

54,00 TL

Kaymak şekeri, kaymaklı şeker ve kaymaklı şeker ezmesi gibi isimleri ile bilinen, Afyon'a özgü olan bir kaymak ürünüdür. Kahvatılık kaymak değildir.

Kaymak şekeri peynirimsi kıvamda, yoğun tatlı tadı olan, kaymak ile yapılan bir şekerleme türüdür. Bıçak ile minik minik dilimleyerek kahve yanında tüketebilir veya tatlı bir atıştırmalık yapabilirsiniz.

Kaymak Şekeri 400g 54,00 TL

Adet Seçiniz
200tl-ucretsiz-kargo.png (4 KB)
ozel-soguk-paket-urunler.png (4 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat & Gönderim
 • Yorumlar (1)
 • Afyon Kaymak Şekeri 400g ( Kaymaklı Şeker 'de denir)

  Kaymak Şekeri Nasıl Yapılır ? Kaymak ile şeker şerbeti belirli oranlarda makinelerden bağımsız olarak mermer tezgahlarda 1 saate yakın dövülme ve yoğurma işlemine tabi tutulur. Yoğurma sonunda sertleşen ve kıtırlaşan şeker, hava almayacak şekilde kapatılıp 1 gün dinlenmeye bırakılır. 1 gün sonunda yumuşak, yenecek kıvama ulaştıktan sonra satışa sunulur.

  İçindekiler: Pancar Şekeri, limon tuzu, kaymak (Manda Kaymağı)

  İçinde Olmayanlar: Raf ömrü uzatıcı kimyasal koruyucu ve kimyasal katkı maddeleri, jelatin veya kıvam artırıcı, kaymak şekerlerimizin hiç bir çeşidinde kullanılmamaktadır. Çocuklarımız ve sağlığımız için gıda beyazlatıcısı titanyum dioksit kullanmıyoruz. Doğal ve sağlıklı ürünler için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz.

  Raf Ömrü / Son Tüketim Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 60 gündür.

  Muhafaza Koşulları: Buzdolabında, paketinde ve ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Paket ağzı açık kalırsa kuruma veya sertleşme yapar.

  Tavsiye: Yumuşak kıvamda tüketmek için, buzdolabından çıkarıldığında, 15-20 dakika oda sıcaklığında beklettikten sonra tüketilmesi tavsiye edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.